MBCK41-14-11-A Ruland Manufacturing Bellow couplings Ruland Manufacturing
Leveranciers-ID: MBCK41-14-11-A
Incl. BTW
Op aanvraag
Onze servicemedewerker helpt je graag!
Kom je er niet direct uit? We helpen je graag met al jouw vragen.
072 541 2000 Mail uw vraag
Specificaties
- Merk Ruland Manufacturing
- Artikelnummer MBCK41-14-11-A
- Spruit Artikelnummer 610MBCK411411A
- Materiaal Aluminium
- Buitendiameter (mm) 41.3
- Buitendiameter (inch) 1.625
- Gewicht (kg) 0.131
- Maximum speed (rpm) 10000
- Bore B1 (mm) 14
- Bore B2 (mm) 11
- Angular misalignment (deg) 2
- Parallel misalignment (mm) 0.25
- Screw type Alloy Steel
- Screw finish Black Oxide
- Seating torque (Nm) 4.6
- UPC 634529166215
- Tariff code 8483.60.8000
- ForgedClampScrew M4
- NumberofScrewsEa 2
- BoreTolerance +0.03 mm / -0.00 mm
- FinishSpecification Anodize
- Style Clamp
- ShaftTolerance +0.000 mm / -0.013 mm
- FasteningDimensions Metric
- ISO 9001 (2008) Yes
- REACH Yes
- ROHS2 Yes
- ConflictMinerals Yes
- MomentofInertia 3.096 x 10-5 kg-m2
- Length(L) 2.035 in (51.7 mm)
- Keyway(K1) 5 mm
- Keyway(K2) 4 mm
- StaticTorqueInput 28.0 Nm
- NonReversingTorqueInput 14.00 Nm
- ReversingTorqueInput 7.00 Nm
- TorsionalStiffnessInput 63 Nm/Deg
- AxialMotionInput 0.50 mm
- Bore1ShaftPenetrationInput 24.0 mm