<oembed><version>1.0</version><provider_name>Aandrijftechniek</provider_name><provider_url>https://aandrijftechniek.nl/en</provider_url><title>NA99600/99102CD Timken</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="qmymGJ7gKe"&gt;&lt;a href="https://aandrijftechniek.nl/en/product/na99600-99102cd-timken/"&gt;NA99600/99102CD Timken&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://aandrijftechniek.nl/en/product/na99600-99102cd-timken/embed/#?secret=qmymGJ7gKe" width="600" height="338" title="&#x201C;NA99600/99102CD Timken&#x201D; &#x2014; Aandrijftechniek" data-secret="qmymGJ7gKe" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;