<oembed><version>1.0</version><provider_name>Aandrijftechniek</provider_name><provider_url>https://aandrijftechniek.nl/en</provider_url><title>L44600LA-90052 Timken</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="g3NrGE7sAI"&gt;&lt;a href="https://aandrijftechniek.nl/en/product/l44600la-90052-timken/"&gt;L44600LA-90052 Timken&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://aandrijftechniek.nl/en/product/l44600la-90052-timken/embed/#?secret=g3NrGE7sAI" width="600" height="338" title="&#x201C;L44600LA-90052 Timken&#x201D; &#x2014; Aandrijftechniek" data-secret="g3NrGE7sAI" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;