<oembed><version>1.0</version><provider_name>Aandrijftechniek</provider_name><provider_url>https://aandrijftechniek.nl/en</provider_url><title>81600/81962X Timken</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="in1yhUy20k"&gt;&lt;a href="https://aandrijftechniek.nl/en/product/81600-81962x-timken/"&gt;81600/81962X Timken&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://aandrijftechniek.nl/en/product/81600-81962x-timken/embed/#?secret=in1yhUy20k" width="600" height="338" title="&#x201C;81600/81962X Timken&#x201D; &#x2014; Aandrijftechniek" data-secret="in1yhUy20k" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;