<oembed><version>1.0</version><provider_name>Aandrijftechniek</provider_name><provider_url>https://aandrijftechniek.nl/en</provider_url><title>6002-2ZNR SKF</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="9SMc7Ms62V"&gt;&lt;a href="https://aandrijftechniek.nl/en/product/6002-2znr-skf/"&gt;6002-2ZNR SKF&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://aandrijftechniek.nl/en/product/6002-2znr-skf/embed/#?secret=9SMc7Ms62V" width="600" height="338" title="&#x201C;6002-2ZNR SKF&#x201D; &#x2014; Aandrijftechniek" data-secret="9SMc7Ms62V" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;